Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN ERDEM TIP BAYRAMINDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ERDEM TIP BAYRAMINDA SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ
425 views
15 Mart 2021 - 14:05

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastaneleri, ilçe sağlık müdürlüğü ve 112  İstasyonlarını ziyaret etti.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, sağlık emekçilerini yalnız bırakmayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Acil Tıp Asistanı Dr. Mehmet Ertane’nin mezarını ziyaret ederek güne başladı. Coronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Ertane’nin mezarına karanfil bırakarak dua okuyan Başkan Erdem, daha sonra Ertane ailesini ziyaret etti. Rahmetli Doktor Mehmet Ertane’nin annesi Mehriban ve babası Mehmet Ertane’ye üzüntülerini dile getiren Başkan Erdem, “Kahraman doktor evladımızın adını yaşatmak bizim boynumuzun borcu. İsmini bir parkımıza vererek ona ve sağlıkçılarımıza olan minnetimizi göstereceğiz. Bu vesile ile hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarına rahmet, ailelerine sabır ve metanetler diliyorum” dedi.

“ONLARA MİNNETTARIZ”

Ceyhan Devlet Hastanesi ve Özel Çınar Hastanesi’ndeki doktor ve hemşireleri ziyaret eden Başkan Erdem, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayarak çiçek takdim etti. Hastanede bulunan hasta yakınları ile sohbet ederek, tedavi gören hastalara acil şifalar diledi.

“İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ VE EKİBİNE ZİYARET”

Başkan Erdem, İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci ve ekibine ziyarette bulundu. Başarılı çalışmaları ve Pandemi sürecinde özverili çalışmalarından dolayı Müdür Cebeci ve ekibine teşekkür eden Başkan Erdem, çiçek takdim ederek günlerini kutladı. Virüsle mücadele sürecinde Ceyhan Belediyesi Sağlık Ekiplerinin, Müdür Cebeci’nin ekibinde yer almasından büyük kıvanç duyduklarını belirterek, “Bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımızın yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Salgın döneminde insanüstü bir gayretle canları pahasına mücadele eden sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Erdem günün sonunda Ceyhan’da bulunan 112 istasyonlarını ziyaret etti. Ambulans içinde hastaneye ulaşana kadar hastalara acil müdahale yapan sağlık personeli ve Acil Tıp Teknisyenlerinin bayramını kutlayarak, hediye takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.