Kozmik Radyo & Haber

Kılıçdaroğlu’na el emeği göz nuru hediyeler

Kılıçdaroğlu’na el emeği göz nuru hediyeler
302 views
30 Kasım 2020 - 11:30

Çukurova Belediyesi’nin Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine katılan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na Gülen Yüzler Kadın Kooperatifinde üretilen el emeği göz nuru ürünler hediye edildi. Kılıçdaroğlu’na ayrıca Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nün forması da takdim edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’dan birbirinden anlamlı hediyelerle uğurlandı.

Çukurova Belediyesi’nin Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine katılmak üzere Adana’ya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, törendeki konuşmasının ardından hoş bir sürprizle karşılaştı. Çukurova Belediyesi’nin öncülüğünde kurulan Gülen Yüzler Kadın Kooperatifinde üretilen el emeği göz nuru ürünler CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye edildi.

Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi Başkanı İlknur Özcan ve Başkan Yardımcısı Ayşe Atay; Adana pamuğundan üretilen battaniye, Bakır işlemesi tepki, Adana temalı ahşap oyma tablo ve kooperatif bünyesindeki kadınların dokuduğu bir halıyı Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye etti.

Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi Başkan Yardımcısı Ayşe Atay, tüm ürünlerin Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in kullanıma sunduğu atölyelerde üretildiğini söyledi.

Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’na Türkiye Kadınlar 1. Voleybol Ligi’ndeki Adana’nın ilk ve tek temsilcisi Çukurova Belediyesi Spor Kulübü forması da hediye edildi.

Çukurova Belediyesi SK Başkanı Selçuk Esmen ve kulübün Genel Menajeri Teslime Yüksel üzerinde Kemal Kılıçdaroğlu yazan 01 numaralı formayı sundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.