Kozmik Radyo & Haber

Kadir Aydar’dan çocuklara 23 Nisan hediyesi

Kadir Aydar’dan çocuklara 23 Nisan hediyesi
6 views
24 Nisan 2024 - 11:17

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde ücretsiz tiyatro etkinliği ve çocuk  şenliği düzenledi. ‘Adını Çocuklar Koysun’ tiyatro oyununa yüzlerce çocuk katıldı.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı kapsamında ilçede çocuk şenliği ve ücretsiz tiyatro oyunu düzenledi.

Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Adını Çocuklar Koysun’ adlı tiyatro oyununa yüzlerce çocuk katıldı. Tiyatro oyunu öncesi çizgi film karakteri kostümleriyle karşılanan çocukların yüzleri boyanarak içeri alındı. Tiyatro salonunda çizgi film kostümlü maskotları gören çocukların mutluluğu yüzlerinden okundu.

Başkan Kadir Aydar programın ardından yaptığı konuşmada, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anarak, “104 yıl önce bugün Türkiye Büyük Millet Meclisimizi açmış ve bu tarihi günü dünyada ilk kez çocuklarımızın bayramı olarak ilan eden büyük önderimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bizlerde onun emanetine ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.