Kozmik Radyo & Haber

Ceyhanlı güreşçiler yeni başarılarla döndü

Ceyhanlı güreşçiler yeni başarılarla döndü
85 views
19 Haziran 2023 - 12:55

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcuları, başarılarına yeni başarılar ekliyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği spor dalı olan ‘Güreş’ şampiyonalarında madalyaları Ceyhan’a taşıyan sporcular Sivas’tan da eli boş dönmedi. Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcuları Yiğit Hamza Egemen ve Hüseyin Bozkır, Sivas’ta yapılan Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren isimler oldu.
Ceyhanlı gençlerin her alanda başarılı olmaları, geleceğe güvenle bakabilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, yeni başarılar nedeniyle sporcuları ve teknik heyeti kutladı.
Sivas’ta yapılan U-15 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 41 kiloda 3. Olan Yiğit Hamza Egemen ve 48 kiloda 5. Olan Hüseyin Bozkır’la gurur duyduğunu belirten Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’a yaraşır, zeki, çevik ve centilmence mücadele edip başarılar elde eden sporculara olan desteğinin süreceğini söyledi.
Başkan Erdem’in desteklerine teşekkür eden teknik heyet ise, “Adana ve Ceyhan’ı Türkiye şampiyonasında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Bizlere imkanlarını esirgemeyen başta Ceyhan Belediye Başkanımız Hülya Erdem’e ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.