Kozmik Radyo & Haber

Kreş öğrencilerinin mezuniyet sevinci

Kreş öğrencilerinin mezuniyet sevinci
62 views
29 Mayıs 2023 - 14:24

Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri’nde eğitim gören minikler mezuniyet sevinci yaşadı. Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde kreş öğrencileri birbirinden renkli gösterileriyle izleyenleri adeta büyüledi.

Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşlerinde eğitim gören minikler törenle diplomalarını aldı.

Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde yapılan mezuniyet töreninde konuşan Başkan Soner Çetin, geleceğimizin teminatı olan çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan Bayramını armağan ettiği çocuklarımızın ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayan Başkan Soner Çetin, şöyle devam etti:

“Ağaç yaşken eğilir. Bu yaşlarda çocuğu ne şekilde eğitmeye başlarsanız o şekilde devam eder. Bu yaşlarda karakteri oturan iyi eğitim gören çocuklar, doğru yolda ve Atatürkçü yetiştirilmiş çocuklar aynı yolda ilerler ve kötü niyetli kişilerin eline düşmezler. Bizim vicdanımız rahat. Sizlerin çocuklarını aldık öğretmenlerimizin elinde en iyi şekilde yetiştirdik. Bundan sonrası ilkokul ve sonraki okullardaki öğretmenlerinin elinde. Bu çocuklar sizlerin göğsünü kabartacak Türkiye Cumhuriyetinin onurlu vatandaşları olacaktır. Hiç şüpheniz olmasın.”

Başkan Soner Çetin’in konuşmasının ardından Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Semt Kreşleri’nden mezun olan çocuklar mezuniyet gösterisi yaptı. Büyük bir beğeniyle izlenen gösterilerde minikler tüm hünerlerini sergilerken büyük alkış aldı. Gösterinin ardından mezun olan miniklere mezuniyet belgeleri dağıtıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.