Kozmik Radyo & Haber

Büyükşehir’den Kozan’da iftar…

Büyükşehir’den Kozan’da iftar…
75 views
05 Nisan 2023 - 13:03

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi ile birlikte, Şehit Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay Meydanı’nda iftar yemeği verdi. Kozanlıların yoğun katılım gösterdiği iftarda konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozanlılara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Kozan’a çok önemli hizmetler yaptıklarını ve birkaç köy yolu eksiğinin de bu yıl tamamlanacağını belirten Başkan Zeydan Karalar, Kozan halkının sevgisine layık olmak için ne gerekiyorsa yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı.

Kozan’a doğalgaz gelmesi için AKSAGAZ’ın çalışma gerçekleştirdiğini, bu nedenle yolların kazıldığını, normalde bu çalışma için belediyeye para ödenmesi gerektiğini ama halkın doğalgaza ulaşmasının önündeki zorlukları azaltmak için bu ödemeyi talep etmediklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, kışa girmeden kazılan yolların da yapılacağını açıkladı.

BARIŞ, DİNGİNLİK VE GÜZEL SÖZ İSTİYORUZ

Ramazan ayını; insanların düşmanlıkları bir kenara bırakması, kucaklaşması ve barışması dolayısıyla çok sevdiğini kaydeden Başkan Zeydan Karalar, “Ülkemiz de artık barış, dinginlik, iyi söz istiyor. Kötü söz, hakaret, kavga istemiyoruz. Artık ülkemizde de huzur, barış ve sevgi ortamı hakim olsun istiyoruz. Ramazan Bayramı’na güzellikler ve huzur içinde girmeyi istiyoruz. Şimdiden Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. Hiç merak etmeyin bu kardeşiniz sizin için 24 saat çalışmaya devam edecek” dedi.

HALK ZEYDAN KARALAR’I BAĞRINA BASTI

Kozan halkının Başkan Zeydan Karalar’ı sevgi gösterileriyle karşılayıp, bağrına bastığı iftar yemeğinde Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da Kozanlılara hitap etti, iftar programı için Adana Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.