Kozmik Radyo & Haber

Çukurova Zabıtasından Ramazan denetimi

Çukurova Zabıtasından Ramazan denetimi
68 views
28 Mart 2023 - 16:16

Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri içinde bulunduğumuz Ramazan ayı dolayısıyla denetimlerini özellikle fırınlar üzerinde yoğunlaştırdı.

Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri ilçede bulunan fırınlarda denetim çalışmalarını yoğunlaştırırken gramaj ve hijyen yönünden kontroller yapıldı. İşletmelerin büyük bölümünde sorun görünmezken çalışırken bone takmayan personele uyarılarda bulunuldu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halkın sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirterek, denetimlerin Ramazan ayı boyunca yoğun şekilde süreceğini belirtti.

Çukurova Belediyesi Zabıtasının her zaman görev başında olduğunu kaydeden Başkan Soner Çetin, “Ramazan ayında bu denetimler daha yoğun şekilde yapılıyor. Özellikle fırınlara yönelik denetimlerimizi biraz daha sıkılaştırdık. Ekiplerimiz sürekli fırınları gramaj ve hijyen bakımından denetliyor. Şimdiye kadar bir olumsuzluğa rastlamadık. Bazı küçük sorunlarda da esnafımızı ve çalışanlarını uyarıyoruz. Hem halkımızı hem de esnafımızı düşünerek hareket ediyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.