Kozmik Radyo & Haber

TAŞKÖPRÜ’DE VATANDAŞLARA SABAH ÇORBASI SÜRPRİZİ

TAŞKÖPRÜ’DE VATANDAŞLARA SABAH ÇORBASI SÜRPRİZİ
105 views
02 Şubat 2023 - 14:11

Yüreğir Belediyesi tarafından sabah saatlerinde tarihi Taşköprü’de yapılan çorba ikramı soğuk havada vatandaşların içini ısıttı.

Yüreğir Belediyesi sabahın erken saatlerinde işe gitmek için yola çıkan vatandaşlara çorba ikram etti. Tarihi Taşköprü’de kurulan stantlarda ikram edilen çorbalar, kahvaltı yapma imkanı bulamayan vatandaşları memnun etti. Soğuk havada ikram edilen sıcacık mercimek çorbalarını içen vatandaşlar, çorba ikramı yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e teşekkür etti.

Başkan Kocaispir, soğuk havalarda vatandaşlara çorba ikram ettiklerini ifade ederek, “Çoğu vatandaşımız sabahın erken saatlerinde kahvaltı yapmadan evden çıkıyor. Burada da kahvaltı yapmadan işe giden kardeşlerimize bu soğuk havalarda sıcak çorba ikramımız oluyor. Her yıl olduğu gibi kış boyunca da haftanın belirli günleri bu ikramı Yüreğirli hemşehrilerimize sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İşe giderken ikram edilen sıcak çorbadan içme imkanı bulan vatandaşlar, hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.