Kozmik Radyo & Haber

BAKAN SOYLU YÜREĞİR’DE ESNAFLA BULUŞTU

BAKAN SOYLU YÜREĞİR’DE ESNAFLA BULUŞTU
114 views
30 Ocak 2023 - 12:07

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile birlikte Yüreğir’de esnafla buluştu.

Bir dizi program ve ziyaret için Adana’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile birlikte Kiremithane Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunup vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Adana 103’üncü İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılan Bakan Soylu, burada Adana teşkilatı ile bir araya geldi. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in ev sahipliği yaptığı toplantıya Bakan Soylu ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, M. Şükrü Erdinç, Abdullah Doğru, Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay ve parti üyeleri de katıldı.

Burada bir konuşma yapan Bakan Soylu, “Herkesten daha çok birlik içinde olmalıyız. ‘Şunun buyu vardı bunun şuyu vardı’ dersek, yüzyıl sonra gelecek nesil bize dua etmez. ‘Tayyip Erdoğan gibi büyük bir fırsatları vardı. Yazıklar olsun onlara’ derler. Böyle bir anlayışla karşı karşıya kalmayalım. Hem birlik içerisinde hem beraberlik içerisinde olalım. Hep birbirimize destek olalım yardım alalım. 14 Mayıs’ta ne olacağını biliyor musunuz? Allah’ın izniyle 14 Mayıs akşamı seçim sonuçları açıklandığında göreceksiniz, o ABD’nin, Avrupa’nın bütün liderleri sıraya girecek. ‘Recep Tayyip Erdoğan’la konuşabilir miyiz? Tebrik edebilir miyiz?’ diyecekler. Cenabı Allah, Ayasofya’yı ibadete açanları bereketi ve rahmetiyle donatacaktır. 14 Mayıs’ta, Türkiye Yüzyılı’nda gelecek nesillerimize güçlü ve kudretli bir Türkiye’yi, merhametli bir Türkiye’yi, ayaklarının üzerinde duran bir Türkiye’yi bırakmaya hazır mısınız?” dedi.

Bakan Soylu’nun Yüreğir ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa ediyor, hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. İnşallah milletimizin desteğiyle yeni eserleri ülkemize kazandırmaya, yeni başarıların altına imza atmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.