Kozmik Radyo & Haber

Ceyhan’da sosyal ve sportif hizmet atağı sürüyor

Ceyhan’da sosyal ve sportif hizmet atağı sürüyor
98 views
06 Ocak 2023 - 13:03

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçede sosyal ve sportif hizmet atağını sürdürüyor. İlçe genelinde kültür-sanat etkinliklerine büyük önem veren, düzenlediği kurslarla 7’den 77’ye tüm Ceyhanlıları kucaklayan Başkan Hülya Erdem, sağlıklı yaşamı da destekliyor.
BÜYÜKMANGIT’A İKİ HALI SAHA BİRDEN…

Bu kapsamda yeni sosyal donatı alanları inşa etmeye devam eden Başkan Hülya Erdem, Büyükmangıt Mahallesi’nde çalışmaları devam eden iki halı sahada incelemelerde bulundu.

Kısa süre sonra mahalledeki iki halı sahanın Ceyhanlıların, Büyükmangıtlıların hizmetine sunulacağını vurgulayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhanlı hemşehrilerimle birlikte başarmaya devam ediyoruz” dedi.
EMEK MAHALLESİ’NE YENİ YATIRIMLAR GELECEK

Ceyhan’da tüm mahallelere eşitlik ilkesiyle hizmet götürmeye ant içen Başkan Hülya Erdem, ayrıca Emek Mahallesi’nde gerçekleşecek yeni yatırımlar için mahalle halkıyla istişarede bulundu.

Mahalle muhtarı Sadi Dorak’la birlikte yeni sosyal donatı alanları için inceleme yapan, esnaf ve sanatkarı da ziyaret eden Başkan Hülya Erdem, “Tüm Ceyhanlılar bizim komşumuz. Mahalle ayrımı yapmadan tüm imkanlarımızla milletimize hizmet için gece-gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Hülya Erdem, yeni dönemde yeni yatırımlarla Ceyhan’ın çehresini değiştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.