Kozmik Radyo & Haber

Ceyhan Belediyesi huzurlu çalışıyor

Ceyhan Belediyesi huzurlu çalışıyor
147 views
18 Ekim 2022 - 12:58

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye çalışanlarına ayrı bir değer veriyor. Ceyhan ilçesinin tamamında eşit hizmet anlayışıyla hareket eden ve bu kapsamda belediye işçilerinin önemini bilen Başkan Hülya Erdem, tüm işçilerin alacaklarının tamamını ödedi.
Kadrolu işçilere toplam 119 bin 713 lira hak ediş ödeyen Başkan Hülya Erdem, 135 memura da kişi başı bin 887 lira olmak üzere toplamda 254 bin 862 lira sosyal denge ödemesi yaptı. Ceyhan Belediyesi Personel AŞ’deki 417 işçiye de toplu sözleşmeden kaynaklanan hak edişlerini ödeyen Başkan Erdem, 417 işçiye 5 günlük tediye karşılığında kişi başı bin 26 lira olmak üzere toplamda 427 bin 963 lira ödeme gerçekleştirdi.
Ekim ayı içerisinde hak ediş toplamı olan 802 bin 539 lirayı işçilere dağıtan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, bu ödemeyle işçilerin tüm alacaklarını ödemiş oldu.
Ceyhan Belediyesi’nin tüm kaynaklarını verimli kullanmak durumunda olduklarını belirten Başkan Hülya Erdem, “Çalışma arkadaşlarımızın kıymetini bilerek hareket ediyoruz. Hiçbir çalışanımızı mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Ailem olarak gördüğüm Ceyhan ilçemizde hizmeti tüm kesimlere ve eşit olarak yayma gayretimizden taviz vermiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ödemelerle işçilerimizin tamamının alacaklarını ödedik. Ceyhanımız için daha güzel ve daha çeşitli hizmetler üretmek üzere planlama yapıyoruz. Her şey Ceyhan için” diye konuştu.
Belediye çalışanları ise Ceyhan Belediyesi’nde bir araya geldiği Başkan Hülya Erdem’e duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.