Kozmik Radyo & Haber

Adana Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Şöleni’nin üçüncüsü gerçekleştirilecek…

Adana Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Şöleni’nin üçüncüsü gerçekleştirilecek…
187 views
13 Ekim 2022 - 13:28

Barış ve dayanışmanın gücü ile kültür ve sanat şöleni…

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ve Sarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin organize ettiği, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Şöleni 15/16 Ekim 2022 tarihleri arasında Sarıçam Yörük Ormanı’nda gerçekleştirilecek.

Adana Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Şöleni ve Fatih Ömercikoğlu koreografisi ile gerçekleşecek olan organizasyonun sunucusu Ece Gürsel olurken, defilede; Alona Kral, Gamze Balım, Açelya Kartal, Seviye İkbal, Derya Ekşioğlu, Berna Batur, Türkan Geyik, Nazlıcan Erden gibi ünlü mankenler podyuma çıkacak.

Şölende Ayşe Dinçer, Alperen Kekilli, Aşık Medeni Karataş konser verecek, DJ Performanslarını ise Caner C, Ali Evren, Çağlar Gözebe, Erhan Bektaş gerçekleştirecek, Ferhat Durmuş ve Hülya Can şiir dinletisi sunacak.

Barış ve dayanışmanın gücüyle gerçekleşecek Adana Zeytin Dalı Kültür ve Sanat Şöleni’ne halk ücretsiz katılabilecek. Adana Büyükşehir Belediyesi’nce ücretsiz ulaşım sağlanacak.

ADANA ZEYTİN DALI KÜLTÜR VE SANAT ŞÖLENİ KATILIMCI DERNEKLER

Çukurova Yörük Türkmen Derneği, Avşarlar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, Oğuz Boyları Derneği, Türkistanlılar Derneği, Dadaloğlu Avşarlar Derneği, Kozan Sisliler Derneği, Dünya Avşarlar Derneği Sarıçam Şubesi, Türkiye Emekliler Derneği Yüreğir Şubesi, Toroslar Federasyonu, Sarıçam Yörük Türkmen Derneği, Sinanpaşa Yard. ve Dayanışma Derneği, Adanalılar Yörük Türkmen Derneği, Türkiye Emekliler Derneği  Sarıçam Şubesi, Kuvayi ve Milliye Mücahitler Derneği, Çukurova Karahacılılar Kültür Yard. ve Çevre Koruma Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği, Adana Balkan Türkleri Yard. ve Dayanışma Derneği, Gaziantep ve Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği, Baklalılar Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği, Sarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kürkçüler Yard. ve Dayanışma Derneği, Yüreğir Osmaniyeliler Derneği, Yüreğir Cumhuriyet Mahallesi Derneği.

Not: Şenliği izlemek isteyen basın mensupları için 16 Ekim Pazar günü saat 12.30’da Adana Büyükşehir Belediyesi önünden araç kaldırılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.