Kozmik Radyo & Haber

ÇGC Heyeti, TBMM dönüşü kaza yaptı

ÇGC Heyeti, TBMM dönüşü kaza yaptı
119 views
05 Ekim 2022 - 12:33

TBMM’de görüşülmeye başlanan ve kamuoyunda “Dezenformasyon Yasası” olarak değerlendirilen, “Basın Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi”yle ilgili görüşlerini paylaşmak için Ankara’ya giden Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Heyeti kaza geçirdi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir, ÇGC Başkan Yardımcısı ve Çukurova Press Gazetesi sahibi Abdullah Engin Kanber ile İlkhaber Gazetesi yöneticilerinden Veysel Arslan’ın içinde bulunduğu araç; yağış nedeniyle kayganlaşan yolda takla atarak, kaza yaptı.

TBMM’DE GÖRÜŞME TRAFİĞİ

Ankara’da TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve çeşitli illerden gelen yerel gazete sahipleri ile buluşan Adana heyeti  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin , Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, MHP Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili   Ahmet Ozdemir, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Ak Parti,  CHP  ve MHP Adana milletvekilleri ile Türk – İş Başkanı Ergun Atalay’la  görüşerek talepleriyle ilgili destek istedi. Heyet; Basın ilan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç ile de görüşerek TBMM’den ayrıldı.

ARAC 5 TAKLA ATTI

Veysel Aslan’ın kullandığı 34 EDY 278 plakalı araç Ankara’dan 147 km ilerde yağış nedeniyle kayarak 5 takla attı. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanvekili (TGF) ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer ESENDEMİR, Başkan Yardımcısı A.Engin KANBER ile İlkhaber Gazetesi yöneticilerinden Veysel ARSLAN, kazayı hafif sıyrıklar ile atlattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.