Kozmik Radyo & Haber

BAYRAM PAYLAŞMAKTIR

BAYRAM PAYLAŞMAKTIR
228 views
08 Temmuz 2022 - 11:53

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Kurban bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda;

“Bizleri mübarek kurban bayramına kavuşturduğu için Yüce Allah’a şükrederken, son iki yıldır devam eden pandemi süreci ve bölgemizde yaşanan savaştan dolayı dünyadaki tüm ülkeler gibi ülkemizin de ekonomik bir baskı içerisinde olduğunu ifade ederek bu baskılardan kurtulmanın yolunun bir ve beraberce hareket etmekten geçtiğini belirtmek istiyorum.

Unutulmamalıdır ki DEVLET milleti ile beraber olduğu müddetçe; şehitler diyarı ülkemiz, iç ve dış kaynaklı her türlü saldırının üstesinden gelecektir.

Bayramlar; mutluluğun, sevginin ve hoşgörünün paylaşıldığı birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir.

Aziz vatanımızın kanserli hücrelerden temizlenip, asayişi temin edilerek, Artvin’den Muğla’ya, Hakkari’den Edirne’ye huzur ve refah ortamı içinde, kardeşçe kutlayacağımız bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum.

Bu duygularla; kestiğiniz kurbanların hayırlı olmasını diliyor, Başta şehitlerimizin aileleri ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün muhafazası ile asayişin temini için görevi başında olan güvenlik güçlerimiz olmak üzere yüce milletimizin ve hemşerilerimin mübarek kurban bayramını kutluyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.