Kozmik Radyo & Haber

GÖKAYAZ’DAN KOCAİSPİR’E MESLEKTAŞ ZİYARETİ

GÖKAYAZ’DAN KOCAİSPİR’E MESLEKTAŞ ZİYARETİ
138 views
29 Haziran 2022 - 11:43

Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte aynı zamanda meslektaşı olan Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bilal’de yer aldı. Başkan Kocaispir, meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Adana Barosu’nun bir üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğunu ve hukukun üstünlüğünün vazgeçilmez bir olgu olduğunu söyleyen Kocaispir, göreve geldiklerinden bu yana yapılan hizmetler hakkında meslektaşlarını bilgilendirdi.

Yüreğir’de kentsel dönüşüm çalışmalarının Sinanpaşa Mahallesi’nde hızla devam ettiğini, ilçenin çehresini değiştirmek için sosyal, kültürel etkinliklerle hayatı canlı tuttuklarını, bu tarz etkinliklerin devam edeceğini belirten Kocaispir, yakın bir tarihte Yüreğir’de modern ve çevreci binaların yükselmeye başlayacağını aktardı. İlçe genelinde kütüphaneler, engelsiz yaşam merkezi, açık hava sinemaları, aile sağlığı merkezleri, geçici hayvan bakım evi gibi projelerin de devam ettiğini anlatan Kocaispir, Başkanımızı ve yönetim kurulumuzu çalışmaları nedeniyle tebrik etti.

Başkan Kocaispir, “Başarılı bir şekilde görevinizi sürdürmenizi dilerim. Sizin başarınız tüm avukat camiasının başarısı demek. Hem belediye başkanı, hem de bir meslektaşınız olarak ben de baromuza gerekli desteği sağlamaya hazırım.” ifadelerini kullandı.

Meslektaşıyla mesleki konularda görüş alışverişinde bulunan Av. Gökayaz, “Adana’mız ülkenin yükselen bir değeri ve tüm yurttaşların severek geldikleri bir kent. Bu kapsamda, el birliğiyle her alanda kentimizi daha ileriye taşımak için bizlere ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi. Av. Gökayaz, Adana Barosunun 4 bin avukatı ve 650 stajyer avukatıyla büyümeye devam ettiğini kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.