Kozmik Radyo & Haber

ÇGC’den “Yaza Merhaba” etkinliği

ÇGC’den “Yaza Merhaba” etkinliği
222 views
17 Haziran 2022 - 11:18

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde yapılan YAZA MERHABA etkinliğinde; gazeteciler bir araya geldi. Çok sayıda gazetecinin katıldığı etkinlik, akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Neşe ve kahkahanın eksik olmadığı, günün stresinden uzaklaşıp, dostlarla hasret gidermenin sevincine ortak olan gazeteciler; bu tür etkinlikler sayesinde yoğun telaş içerisinde geçen günü unutup, sohbet etme imkanı bulduklarını dile getirdiler.

Kentimizin en gözde lokasyonuna sahip olan ÇGC Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte, “Sucuk-Ekmek bahane, dostluk şahane” diyen gazeteciler, “Bizleri bir araya getiren ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetimine teşekkür ederiz” dediler.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat’ın doğum günü olması nedeniyle, arkadaşları mini bir doğum günü sürprizi gerçekleştirdi. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; “Hüseyin Arat kardeşimin doğum gününü kutluyor, nice mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum” derken; katılımcılar müzik eşliğinde Hüseyin Arat’a iyi dileklerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.