Kozmik Radyo & Haber

Denizhan, Davutoğlu’nun danışmanı oldu

Denizhan, Davutoğlu’nun danışmanı oldu
360 views
25 Mayıs 2022 - 15:35

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun yeni Danışmanı Adana’da medikal sektörün önde gelen ismi Yücel Denizhan oldu. Türkiye medikal sektörünün ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmasında büyük çaba gösteren Denizhan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ‘’Genel Başkan Danışmanı’’ teklifi üzerine Genel Başkan Danışmanlık görevini kabul etti. Genel merkezde düzenlenen törende Davutoğlu, Adanalı Denizhan’ı danışmanı olarak atadığını açıkladı.
DÜZENLEMELERE YAKINDAN TAKİP
Denizhan, “ilkeli ve duyarlı duruşa” sahip Davutoğlu’nun danışmanlığı görevini üstlenmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Denizhan, doğru yolu görüp de gitmemenin korkaklık olduğunu, gerek siyasi gerekse de mesleki ilkeleri açısından tıbbi cihaz sektörünün haklı mücadelesini her platformda seslendirmeye devam edeceğini söyledi. Gelecek Partisi Genel Başkan Danışmanı olmasının, sektörel sorunlara zaman ayırmayacağı anlamına gelmediğini, aksine Gelecek Partisinin, Sağlık politikalarında yapılması gereken tüm düzenlemelerini yakın takip edeceğini dile getirdi.
TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜNE GÜÇLÜ DESTEK
Tıbbi cihaz sektöründeki hukuksal yapıyı, 4734 sayılı kamu ihalelerinde yapılması gereken düzenlemeleri yapacağını kaydeden Denizhan, ülkenin içerisinde bulunduğu zor durumdaki döviz kuru dengesizliği karşısında çöküş yaşayan tıbbi cihaz sektörüne çok daha kuvvetli ve güçlü destek olacağını, destek olmakla kalmayıp her platformda aynı gayret ve öz veri ile sektörün çıkarlarını her zaman olduğu gibi koruyup kollayacağını, doğru bildiği mücadele savaşını vereceğini sözlerine ekledi. Törene katılan Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Ebubekir Yıldırım ise, bu atamadan dolayı hem partileri hem de Adana adına gurur duyduklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.