Kozmik Radyo & Haber

“Değil vatanı, bir çul bile alamazlar!”

“Değil vatanı, bir çul bile alamazlar!”
333 views
17 Mayıs 2022 - 12:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP ) MYK Üyesi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, “MHP ve Cumhur İttifakı olarak,  yüce Türk milletinin karşısına çıkarılan sorunların üstesinden gelecek marifet bizde mevcuttur.” mesajı verdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ülke genelinde uygulamaya konan, Adana’da MHP Adana İl Başkanlığı’nca programlanan “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları”na Saimbeyli-Tufanbeyli-Feke Teşkilatlarının etkinlikleriyle devam edildi.

Toplantıya katılan protokol…

Toplantıya MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, programın ev sahipleri Tufanbeyli İlçe Başkanı Haydar Dömek, Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir ile Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy da katıldılar.

“Tavizsiz bir mücadele içindeyiz”

Yoğun ilgi gören toplantıda konuşan MHP MYK Üyesi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, Türkiye ve Türk Milleti’nin bekası için tavizsiz bir mücadele içinde olduklarını belirtti. Taşlıçay “Anayasanın ilk dört maddesini tartışmaya açmaya çalışanlar, anadilde eğitim ve siyasi özerklikle bölünme arayışında olanlar, terörist Selahattin Demirtaş hayranlığında yarışanlar, terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’nin ayakları üstüne masa kuranlar, Türk milletinin boynuna zincir vurup, Türkiye Cumhuriyeti’nin anahtarını, talimat aldıkları yabancı merkezlere teslim etmek isteyenler şunu iyi bilmelidir; değil Türk’ün elinden vatanını almak; Adana’nın Yörüklerinin çadırından bir çul, Avşarların keçisinden, koyunundan bir kıl, Farsakların ağılından bir tel dahi alamayacaklar.” şeklinde konuştu.

“MHP’nin önceliği Türkiye Cumhuriyeti’dir”

Nevin Taşlıçay devamla şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak, yüce Türk milletinin karşısına çıkarılan sorunların üstesinden gelecek marifet bizde mevcuttur.  Tehlikelere göğüs gerecek irade bizde vardır. Çözümü ortaya koyacak birikim bizde hazırdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin önceliği Türkiye Cumhuriyeti’dir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin önemsediği Türk milletidir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin güvendiği Türk devletidir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin esin kaynağı ve direnci şanlı Türk tarihidir.  Milliyetçi Hareket Partisi; politikalarını bu şuurla oluşturur, bu doğrultuda hareket eder ve bu inançla çalışır.”

İlçe Başkanları Haydar Dömek ve Fikret Çilingir

Annesinin vefatı nedeniyle MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Abdullah Esentürk’ün katılamadığı bilgilendirme toplantısında MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir, MHP Tufanbeyli İlçe Başkanı Haydar Dömek, ilçe düzeyinde yapılan teşkilat çalışmalarını anlattılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.