Kozmik Radyo & Haber

Başkan Erdem, bayram süresince herkesle her kesimle bir araya geldi

Başkan Erdem, bayram süresince herkesle her kesimle bir araya geldi
409 views
06 Mayıs 2022 - 10:32

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya  Erdem, Ramazan Bayramı boyunca ilçedeki hemşehrilerini yalnız bırakmadı. 3 günlük bayram sürecinde ailesi olarak gördüğü Ceyhanlıların her gününün bayram sevinciyle dolmasını dileyen Adana’nın tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan’ı anne şefkatiyle kucaklamaya devam ediyor.
HEMŞEHRİLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI
Bayramda ilk olarak makamında ağırladığı hemşehrilerini, genç kızları, çocukları bağrına basan Başkan Erdem, Ceyhanlı vatandaşların yanı sıra belediye meclis üyeleri, belediye personelleri, siyasi partilerin temsilcileri ile bayramlaştı, sohbet etti.
SAĞLIK EMEKÇİLERİNİ VE HASTALARI UNUTMADI
Başkan Hülya Erdem, Ceyhan Devlet Hastanesi’ndeki sağlık emekçilerini, hasta ve hasta yakınlarını, tedavi gören çocukları da unutmadı. Tüm hastalara şifa dileyen Başkan Erdem, özellikle pandemi sürecinde canlarını dişlerine takan, vatandaşlar için gece gündüz çalışan sağlık emekçilerine de teşekkür etti.

Tutulan oruçların, edilen duaların ardından bayramı birlikte yaşamının mutluluğu içerisinde olduklarını dile getiren Başkan Hülya Erdem, “Bayram dostluktur, bayram kardeşliktir, paylaşmaktır bayram, bayram umudu çoğaltmak, yarınlara güvenle bakabilmektir. Her gününüz bayram sevinciyle dolsun. İyi ki varsınız, iyi ki ailemsiniz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.