Kozmik Radyo & Haber

“Temiz Ceyhan, güzel bayram”

“Temiz Ceyhan, güzel bayram”
608 views
29 Nisan 2022 - 13:28

Ceyhan Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle ilçede temizlik seferberliği başlattı. Ceyhan’da anne şefkatini aşılama gayretinden ödün vermeyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, anne gözüyle, anne kararlılığıyla ilçenin pırıl pırıl olmasını sağlıyor.

Ceyhan, ilçenin dört bir yanında gece gündüz çalışan belediye ekiplerinin hummalı çalışması sonucu bayrama hazır hale geldi.
“ANNE ELİ DEĞMİŞ GİBİ”
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde mesai kavramı olmadan çalışma yürüttüğünü kaydetti.
Ekiplere teşekkür eden Başkan Erdem, dezenfeksiyondan yol yıkamaya, yol süpürmeden ilaçlamaya, konteyner ve yol köpükleme, yıkamadan genel çevre temizliğine kadar Ceyhan’ın karış karış hijyenik ve mis kokulu hale geldiğini vurguladı.
“Temiz Ceyhan Güzel Bayram” sloganıyla ilçenin bayrama hazır hale geldiğine dikkat çeken Başkan Erdem, “Anne eli değmiş gibi bir Ceyhan oluşturabilmenin huzurunu yaşıyoruz. İlçe genelinde bayram öncesi, bayram günleri ve sonrasındaki temizlik çalışmalarımız devam edecek. Tuttuğumuz oruçlar, ettiğimiz dualarla Kutsal Ramazan ayının ardından bayramı birlikte yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayram dostluktur, bayram kardeşliktir. Paylaşmaktır bayram. Bayram; umudu çoğaltmak, yarınlara güvenle bakabilmektir.

Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. Her gününüz bayram sevinciyle dolsun. İyi ki varsınız. İyi ki ailemsiniz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.