Kozmik Radyo & Haber

“Hizmete karşı gelmek, Halkın iradesine saygısızlıktır”

“Hizmete karşı gelmek, Halkın iradesine saygısızlıktır”
339 views
29 Nisan 2022 - 13:45

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyeleri; Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

Seyhan Belediyesi tarafından Dağlıoğlu Mahallesi’nde düzenlenen iftar etkinliğinde, bir grubun önce sözlü sataşması ve ardından fiili saldırısına uğrayan Başkan Akif Kemal Akay’ı ziyaret eden ÇGC Başkanı Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, “Onbir Ayın sultanı, Mübarek Ramazan Ayı hürmetine düzenlenen iftar yemeğinde gerçekleşen nahoş olay hepimizi üzmüştür. İçinde bulunduğumuz ayın kutsiyetine de sığmayan bu küçük bir grubun gerçekleştirdiği hoş olmayan tutum ve davranışlar, asla tasvip edilemez.

Şiddetin hiçbir türü asla kabul edilemez. Kim tarafından kime karşı gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin, müsamaha gösterilemez, hoş görülemez.

Hizmete karşı gelmek, halkın iradesine saygısızlıktır.

İftara katılım sağlayan mahalle sakinlerinin de sayğduyulu yaklaşımları ve saldırganlara tepki göstermeleri; birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha ortaya koymuştur.

Biz ÇGC Yönetim Kurulu üyeleri olarak; Başkanımız Akif Kemal Akay’a geçmiş olsun diyor, böylesi davranışların bir daha olmamasını temenni ediyoruz” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.