Kozmik Radyo & Haber

“Emek en yüce değerdir”

“Emek en yüce değerdir”
366 views
29 Nisan 2022 - 12:45

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emeğin en yüce değer olduğunu belirterek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün kutlu olmasını diledi.

Dünyada üretilen her değerde emekçilerin alın terinin olduğunu vurgulayan Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, emek olmadan hiçbir şeyin olmayacağını belirterek, “1 Mayıs işçinin, emekçinin bayramıdır. Bu bayramın, anlamına uygun şekilde kardeşlik, dostluk ve dayanışma ruhu içinde kutlanmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İşçilerin emeklerinin karşılığını aldığı, adaletsizliğin ve sömürünün olmadığı bir dünya dileğinde bulunan Başkan Soner Çetin, “Başta belediyemiz çalışanları olmak üzere tüm emekçilerin bayramını kutluyorum. Çukurova Belediyesi olarak emekten ve dayanışmadan yanayız. Bu anlayışımızı uygulamada da gösteriyoruz. Bu anlayışın sonucu olarak işçilerimize elimizden gelen iyi şartları sağlamaya çalışıyoruz. İşçimizin maaşlarını da alın teri kurumadan her ay aksatmadan ödemekteyiz. Biz işçilerimiz için ne yapsak azdır. İşçilerimizin haklarının tam olarak karşılığı ödenmez. İmkanımız olursa daha iyi koşullarda çalışmalarını sağlayacağız” dedi.

Başkan Soner Çetin, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın Türkiye’de ve dünyada huzur içinde, dayanışma duygusuyla kutlanması dileğinde bulunarak, “Aydınlık, güzel ve barış içinde, emek sömürüsünün olmadığı bir dünya özlemiyle emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.