Kozmik Radyo & Haber

Başkan Filik’ten bayram mesajı

Başkan Filik’ten bayram mesajı
285 views
29 Nisan 2022 - 10:06

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Kardeşlik hukukumuzun pekiştiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bizleri Mübarek Ramazan Bayramına kavuşturan Yüce Rabbime hamd olsun.

Bayramlar küskünlerin barıştığı, kardeşlik ortamının tesis edildiği, fitre vasıtasıyla yardımlaşma duygularının arttığı nadir günlerdendir. Ümidim odur ki bu duyguların sadece bayramlarla sınırlandırılmayarak tüm yıla hatta bir ömre sığdırılmasıdır.

Şükür ki son iki yıldır tüm dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren Covid-19 illetinden çoğunlukla kurtulmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayram sevdiklerimizle rahatça kucaklaşabilmenin huzuru içerisindeyiz.

Bu Mübarek günlerde Yüce Yaradan’dan hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva diliyorum.

DEVLET’in milleti ile birlikte; Gerek ekonomik, gerek askeri, gerekse sosyal yönden daha da gelişmiş bir Türkiye’de nice bayramlara kavuşması ümidiyle; bizlerin, huzurlu bir bayram geçirmemiz için, evlerinden, ailelerinden uzakta görevi başında olan güvenlik güçlerimiz ile vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere milletimizin bayramını kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.