Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN MUSTAFA ÇAY’DAN İLÇEDEKİ İŞ İSTİHDAMINA DESTEK

BAŞKAN MUSTAFA ÇAY’DAN İLÇEDEKİ İŞ İSTİHDAMINA DESTEK
366 views
27 Nisan 2022 - 10:37

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, ilçedeki iş istihdamına kapı aralamak için genç-yaşlı demeden her kesime destek sağlıyor.

Pozantı’da hizmet veren ve şimdilik 8 kadına iş istihdamı sağlayan 2 genç iş insanına destek veren Başkan Mustafa Çay, ilçe merkezindeki, eski düğün salonu olarak kullanılan binayı kiraya vererek yanlarında olduğu mesajını verdi.

BAŞKAN ÇAY’DAN DESTEK SÖZÜ

TIR ve kamyonların iç dizayn paspas ve halılarının dikimini yapan iş yerini ziyaret eden Başkan Mustafa Çay, işletme sahibi Eren Eroğlu ve Mikail Aydın’a çalışmalarında başarılar ve bol kazançlar diledi. Seri üretime geçen ve hatta yurt dışına bile ihraç sağlayan gençleri tebrik eden Başkan Çay, “Pozantı’da ilk defa böyle bir iş istihdamı sağlanıyor. Kadınların, bu işi bilmediği halde hemen adapte olarak seri üretim yapacak kadar kendilerini geliştirmeleri beni aşırı mutlu etti. Bu sebeple çalışmanıza ve gayretinize hayran kaldım. Pozantı Belediyesi olarak ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa kapımız her zaman açık olacaktır” diyerek, ilçede istihdam sağlayacak iş insanlarına çağrıda bulunarak, gereken her türlü desteğin verileceğini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.