Kozmik Radyo & Haber

Hülya Erdem, sözünü tuttu 23 Nisan Çocuk Parkı hizmete açıldı

Hülya Erdem, sözünü tuttu 23 Nisan Çocuk Parkı hizmete açıldı
352 views
25 Nisan 2022 - 10:16

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çok özel bir park açılışı gerçekleştirdi. Ceyhan halkına verdiği sözü yerine getiren Başkan Hülya Erdem, Ceyhan Belediye Evleri Mahallesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Parkı’nı çocukların hizmetine açtı.
Ceyhanlıların yoğun ilgi gösterdiği ve çocuklara hediye ettiği park açılışında konuşan Başkan Hülya Erdem, “Bugün çok anlamlı bir gün. Ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir arada olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu onurlu günde Ceyhanımıza kazandırdığımız parkımızda çocuklarımızın neşeli, eğlenceli saatler geçirmesine vesile olabilmenin heyecanı içerisindeyiz” dedi.
“CEYHANLILARIN HİZMETİNDEYİZ”
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir ulusun yeniden ve nasıl küllerinden doğacağını tüm dünyaya örnek bir mücadele ile gösterdiğini kaydeden Başkan Erdem, “Bizler de Atamızın yolundan giderek Ceyhan Belediyesi’nin tüm imkanlarını samimi çalışmalarla Ceyhanlıların hizmetine sunuyoruz” diye konuştu.
“HAYIRLI OLSUN”
Başkan Erdem, park açılışına katılan hemşehrilerine hitaben şunları söyledi:
“Sosyal ve toplumsal belediyecilikte hep bir adım önde olmaya çalışıyoruz. Halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda, tüm ekiplerimizle birlikte 24 saat esasıyla sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün düşüncesinden hareketle milletimizin geleceği çocuklarımızın daha mutlu bir Ceyhan’da yaşamasını istiyoruz. Çocuklarımıza duyduğumuz sarsılmaz güven ve büyük sevginin ifadesi olarak milli bayramımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı canı gönülden kutluyor, çocuk parkımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”
Başkan Hülya Erdem’in konuşmasının ardından kalabalık grup eşliğinde park açılışı gerçekleştirildi. Açılışın ardından Ceyhanlı minikler aileleriyle birlikte yeni çocuk parkında oynamanın sevincini yaşadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.