Kozmik Radyo & Haber

Adana Tabip Odası Yeni Yönetimi Görev Bölümü Yaptı

Adana Tabip Odası Yeni Yönetimi Görev Bölümü Yaptı
378 views
22 Nisan 2022 - 13:28

Adana Tabip Odası yaptıkları 2022-2024 Dönemi Olağan Genel Kurul ve seçimleri sonucu mazbatalarını alan yeni yönetim kurulu görev bölümü yaptı.

GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

Mazbatalarını almalarının ardından yaptıkları ilk toplantıda görev bölümü yapan Adana Tabip Odası Yeni Yönetimi; Başkan Uzm. Dr. Selahattin Menteş, Genel Sekreter Dr. Ahmet Suntur, Sayman Uzm. Dr. Feyzi Kurt, Veznedar Dr. Cüneyt Genç, Üyeler Dr. Figen Doğan Güneş, Dr. Halit Çabuk ve Uzm. Dr. Sedat Yeniocak’tan oluştu.

MESLEKTAŞLARIMIZA VE KENTİMİZE SAHİP ÇIKMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Görevlendirmenin ardından Adana Tabip Odası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iyi hekimlik değerlerini savunmaya devam edeceklerini söyleyen Adana Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Selahattin menteş, yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada “Hekimlerin tüm sorunlarında her zaman olduğu gibi bundan sonrada yanlarında olacağız. Sağlıkta dönüşüm rezaletini göstermeye ve çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz. Yeni binamızda daha çok sosyal programlar yapıp, hekim meslektaşlarımızla birlikte olacağız. Tüm bunlarla beraber çevre kirliliği, hava kirliliği, yoksulluk gibi halk sağlığını etkileyen konularda da görüşlerimizi halkımızla paylaşıp, kentimize sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Her anlamda bizlere destek olan meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.