Kozmik Radyo & Haber

“Çukurova her zaman BOZKURT yuvası oldu”

“Çukurova her zaman BOZKURT yuvası oldu”
351 views
21 Nisan 2022 - 15:39

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı’na atanan Cem Tutsoy, yeni yönetimini belirledi.

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli’nde yapılan ilk toplantıda bir konuşma yapan Cem Tutsoy; “Hak Teala çıktığımız yolda bizleri mahcup etmesin. Birliğimizi Dirliğimizi daim etsin” dedi.

Adana ve Adanalı’nın Milliyetçi Harekata her zor anında davasına ve liderine sahip çıktığını dile getiren Tutsoy, “Çukurova her zaman BOZKURT Yuvası olmuştur” diye konuştu.

Cem Tutsoy konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

“Kıymetli dava ve yol arkadaşlarım. 22 Şubat 2022 tarihinde Genel Başkanımız, Ahmet Yiğit Yıldırım beyfendinin talimatları, sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin müsaadesi ile Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı görevine atandım.

Bu kutlu Ocak Çatısı altında bir olacağız, diri olacağız, safları sıkı tutacağız.

Cennet mekan Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş’in, ‘Ben Kozan mebusuyum’ dediği vekil olarak seçildiği Adana’mızda Ülkü Ocakları İl Başkanı olmak, büyük bir gururdur.

Adana ve Adanalı hareketimizin her zor anında davasına ve liderine sahip çıkmıştır. Çukurova her zaman Bozkurt yuvası olmuştur.

Cem Tutsoy olarak ben ortaokul çağlarından itibaren şehitlerimizin emanetin davamıza, TURAN ülkümüze, ülkemizin birlik ve beraberliğine, Liderimize sadakatimden şaşmadım. Cenab-ı Allah şaşıranlardan eylemeden hareketimize hizmet etmeyi cümlemize nasip etsin.

Sizlerle hem tanışmak hem de yönetimimizi açıklamak için toplandık. ‘Ülkücü; ülkücünün öz gardaşıdır’ sözünden hareketle, gece uyumadan gündüz yorulmadan Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli beyfendinin emrinde Yolbaşçımız Ahmet Yiğit Yıldırım beyfendinin emrinde Adana gençliğine hizmet edeceğiz. Her lisede Ülkü Ocaklılar olacak. Çukurova ve Alparslan Türkeş Üniversitesi’nin her fakültesinde Ülkü Ocaklılar olacak şekilde, teşkilatlanma çalışmalarına başlayacağız.

Kırmızı çizgimiz lider teşkilat doktrinidir. Bu hususta hiçbir müsamaha gösterilmeyecektir.

Bizler Yolbaşcımız Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn.Ahmet Yiğit Yıldırımın emrinde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin İzinde evlatları olarak Adana’da eğitimden sosyal aktivitelere, bürokrasiye ve tüm birimlerimiz ile liderimizin işaret fişeği olacağız.

Gayret bizden takdir Yüce Allah’tan.

Hak Teala çıktığımız yolda bizleri mahcup etmesin. Birliğimizi Dirliğimizi daim etsin.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.