Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN NİYAZİ GÖGER’DEN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNE İFTAR

BAŞKAN NİYAZİ GÖGER’DEN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNE İFTAR
314 views
20 Nisan 2022 - 14:13

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, Kozan, Feke, İmamoğlu, Tufanbeyli, Saimbeyli Esnaf Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Birlik Başkanı Niyazi Göger’in ev sahipliğinde, Kozan’da bir restoranda verilen iftar yemeğinde esnaf odalarının tamamlanan genel kurul süreçleri, esnaf ve sanatkarlara yönelik yapılacak hizmetler ile 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Birlik Olağan Genel Kurulu’na ilişkin istişarede bulunuldu.

Katılımın yüksek olduğu iftar yemeğinde konuşan Başkan Niyazi Göger, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin, başkanlarıyla, yöneticileriyle, üyeleriyle ulu bir çınar olduğuna vurgu yaparak, tesis edilen birlik ve beraberliğin yeni dönemde yapılacak büyük ve kalıcı hizmetlerin habercisi olduğuna işaret etti.

Pandeminin olumsuz koşullarına rağmen 2 yıllık görev sürelerinde önemli çalışmaları hayata geçirdiklerine dikkati çeken Başkan Niyazi Göger, “Biz bu göreve esnaf ve sanatkarımıza hizmet vermek için talip olduk. Seçilmemizin hemen akabinde patlak veren Kovid-19 salgını hizmet aşkımıza engel olamadı. Az zamanda çok iş başardık, ancak yolumuz uzun, daha yapacak çok işimiz var. Birlik ve beraberlik içerisinde, esnaf ve sanatkarımız için, kentimiz için önemli projelerin altına imza atacağız inşallah” dedi.

İftar yemeğine katılan oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projeler için Başkan Niyazi Göger’e teşekkür ederek, her zaman birlik ve beraberlik içinde, birlikte yürüyeceklerini ifade ettiler.

İftar yemeğine Kozan Sancaklı ESKKK Başkanı Yahya Ocak, Kozan Berberler Odası Başkanı Zahide Azgın, Kozan Sebzeciler Odası Başkanı Süleyman Delibaş, Kozan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Atlı, Kozan Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Azgın, Kozan Elektrikçiler Odası Başkanı Hakan Sağmen, Kozan Kunduracılar Odası Başkanı Kadir Kürşat Ocak, Feke Esnaf Odası Başkanı Zürhan Kurt, İmamoğlu Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Sert, İmamoğlu Şoförler Odası Başkanı Halil Keskin, Saimbeyli Esnaf Odası Başkanı Mustafa Ambarcı ve yönetim kurulları ile Adana ESOB Yönetim Kurulu üyeleri İlhami Uygunsözlü, Hacı Emin Ünal, Ali Metin, Yorgancılar Odası Başkanı Yahya Yılmaz, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ali Süme, Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur, Oto Elektrikçiler Odası Başkanı İbrahim Uraslı, Yoğurt İmalatçıları Sütçüler Odası Başkanı Memduh Özalp, Milli Piyangocular Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, Mahrukatçılar Odası Başkanı Cengiz Kozacıoğlu, Oto Lastikçiler Odası Başkanı Muhsin Teze katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.