Kozmik Radyo & Haber

ALİ BABACAN’DAN HÜLYA ERDEM’E ZİYARET

ALİ BABACAN’DAN HÜLYA ERDEM’E ZİYARET
402 views
18 Nisan 2022 - 12:31

Millet ittifakını oluşturan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, eşi Ülkü Zeynep Babacan’la birlikte Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Deva Partisi ve CHP’lilerin yoğun ilgi gösterdiği ziyaret turunda Ali Babacan ve eşini ilk olarak makamında ağırlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin gerçeklerinden hareketle Türkiye’nin her karışını adım adım gezen, milletin derdiyle dertlenen, çözüm önerileriyle huzurlu ve çağdaş bir Türkiye oluşturmanın gayretindeki millet ittifakının genel başkanlarına Ceyhan’dan selam ve saygılarını sundu.
Ceyhan’ın Anadolu topraklarının verimiyle yoğrulmuş, kadirşinas insanların oluşturduğu, tarihi ve kültürüyle medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir ilçe olduğuna dikkat çeken Başkan Erdem, “Bizler de Ceyhanımızı daha yaşanabilir bir ilçe hüviyetine büründürmek için, ekibimiz ve halkımızla birlikte samimi çalışmalar yapıyoruz. Görevdeki ilk günkü heyecanımızla gerek çocuklarımız gerek kadınlarımız ve gerekse öğrencilerimiz ve tüm Ceyhanlı hemşehrilerimiz için sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunma gayretindeyiz” diye konuştu.
“Her zaman söylediğimiz gibi; halkımıza hizmeti yüce bir değer olarak görüyor ve koltukları değil vatandaşımızın ayağına giderek, hizmet üreterek ayakkabılarımızı eskitiyoruz” diye konuşan Başkan Hülya Erdem, “Millet ittifakının genel başkanlarının vatandaşlarla buluşmaları, halkımızın umutlu ve geleceğe güvenle bakabileceklerine olan inançları, olumlu geri dönüşleri bizlerin de çalışma şevkini artırıyor. Atatürk Türkiye’sinin ilerici, modern, çok fikirli, adil ve eşit bir platformda yeniden dünya ölçeğinde ve her alanda söz ve karar sahibi olacağına inanıyor, ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
BABACAN: “SULAMA SİSTEMLERİ TAMAMLANACAK”
Millet ittifakının önemini anlatan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise, Deva Partisi’nin 119 maddelik ekonomi eylem planı hazırladığını, tüm planların ne zaman, nasıl hayata geçirileceğini, kimin yapacağının tek tek takvime bağlandığını dile getirdi. Her satırın bütçesini hesapladıklarını ifade eden Babacan, barajlar, göletler, isale hatları, basınçlı, yağmurlama ve damlama sulama sistemlerinin tamamlanacağını kaydetti. Türkiye’deki  bütün sulama planlarını 5 yılda tamamlayacaklarını dile getiren Babacan, “Kanal İstanbul’un 5 kilometrelik bölümüne harcanacak parayla Türkiye’deki bütün tarım topraklarının sulamasını yapabiliyorsunuz. Tabi öncelik meselesi. Kanal İstanbul’da rant var” diye konuştu.
VATANDAŞLARLA VE ŞEHİT AİLELERİYLE BULUŞTULAR
Ceyhan Belediyesi’ndeki buluşmanın ardından Ceyhan Kent Meydanı’nda vatandaşların geniş katılımı düzenlenen toplu iftar yemeğinde yer alan Başkan Erdem ve Ali Babacan, iftarın ardından Ceyhan Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Şehit ve Gaziler Müzesi’nde şehit aileleri ile buluştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.