Kozmik Radyo & Haber

“Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum”

“Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum”
788 views
15 Nisan 2022 - 12:09

Adana Valisi Dr. Süleyman Elban, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Vali Elban yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Kurulduğu gün itibarıyla gerçekleştirdiği faaliyetlerle kamu yararını gözeten, ilimizin gelişimine ve tanıtımına katkı sağlayan, ilimizin basın mensuplarını aynı çatı altında toplayarak birçok önemli çalışmayı gerçekleştiren Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’miz bugün 47 yaşında.

Kamuoyunu aydınlatmak amacıyla meydana gelen tüm hadiseleri güvenilir, tarafsız, hızlı bir şekilde ve habercilik etiğine uygun olarak duyuran ve gerçekleştirdikleri çalışmalarla toplumumuza ışık tutan, yol gösteren basın kuruluşları; sarsılmaz demokrasimizin temel yapı taşlarından biridir.

Kentimizin ihtiyaçlarının ve sorunlarının objektif bir şekilde tespit edilip eksikliklerin giderilmesi amacıyla yapılan çalışmalara katkıda bulunan Cemiyetimiz; ilimizin mevcut medya kuruluşlarının çalışmalarını basın etiğine uygun, dürüst ve ilkeli bir şekilde yürütebilmeleri, gazetecilik mesleğini daha iyi şartlar altında gerçekleştirebilmeleri için geçmişten günümüze yoğun bir çaba sarf etmektedir.

47 yıldır değişmeyen bir anlayışla hizmet veren Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Cemiyetin üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.