Kozmik Radyo & Haber

Başkan Erdem’den çat-kapı iftar

Başkan Erdem’den çat-kapı iftar
282 views
13 Nisan 2022 - 12:10

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, çat kapı iftar ziyaretleriyle hemşehrilerinin evlerine konuk oluyor. Ramazan ayının dostluğu, bereketi, kardeşliği çağrıştırdığını kaydeden Başkan Erdem, bu dostluğun ve huzurun tüm Ceyhan’a dalga dalga yayılmasını diledi.
SEVGİYLE KARŞILANDI
İftar saatinde kendi hazırladığı yemeklerle birlikte Ceyhan Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde Ayşe-İbrahim Çelik çiftinin evinin kapısını çalan Başkan Hülya Erdem, kendisini sevgiyle ve memnuniyetle karşılayan ve boynuna sarılan çocuklara, tüm aile bireylerine teşekkür ederken, Ceyhan’ı anne şefkatiyle halkla birlikte yönetme anlayışından vazgeçmeyeceklerini söyledi.
11 ayın sultanı Ramazan ayının tüm insanlığa, sağlık ve huzur getirmesini dileyen, Ayşe-İbrahim Çelik çifti ve çocuklarıyla birlikte iftarını açan Başkan Erdem, belediye olarak Ramazan ayının huzurlu geçmesini sağlamak için tüm önlemleri aldıklarını kaydetti.
ZİYARETLER SÜRECEK
Ceyhan Belediyesi’nin sosyal belediyecilik ilkeleriyle hareket ettiklerine vurgu yapan Adana’nın ve Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, tüm Ceyhanlıları, yakınlarıyla, sevdikleriyle, ihtiyaç sahibi ailelerle yardımlaşmaya, dayanışmaya ve paylaşmaya çağırdı.
Ramazan ayının Ceyhan, Adana ve Türkiye’ye, tüm insanlığa huzur ve bereket getirmesini dileyen Başkan Erdem, misafirperverlikleri ve dostlukları için Çelik ailesine içtenlikle teşekkür etti. Başkan Erdem, Ramazan ayı boyunca ellerinde yemeklerle her gün bir aileyi ziyaret etmeye devam edecek. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.