Kozmik Radyo & Haber

VALİ ELBAN’A 10 NİSAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

VALİ ELBAN’A 10 NİSAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ
163 views
04 Nisan 2022 - 17:08

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve beraberinde ilimizde görevli polisler, Vali Dr. Süleyman Elban’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında Vali Elban Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yıl dönümünü ve tüm polislerimizin Polis Haftası’nı kutladığını belirti.

Asayişin, huzur ve güvenin teminatı olan polislerimizin, bu onurlu mesleği her türlü zorlu şartta cansiparane bir şekilde ifa ettiğini dile getiren Vali Elban, “Hemşehrilerimizin güven ve desteğini her zaman yanında hisseden Emniyet Müdürlüğü personelimiz, yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, suçların önlenmesi, aydınlatılması ve suçluların yakalanması gibi görevlerini layıkıyla yerine getirerek Adana’mızın huzurlu ve güvenli bir kent olmasına en büyük katkıyı sağlamaktadır.” dedi.

Tecrübesi, mesleki anlayışı, teknolojiyi kullanma, kendini geliştirme, dünyayı inceleme ve takip etme kapasitesi ile Türk Polis Teşkilatı’nın ülkemizin gözbebeği kurumlarından olduğunu kaydeden Vali Elban; asayişten trafiğe, terörle mücadeleden, bağımlılıkla mücadeleye kadar her alanda başarılı hizmetlere imza atan tüm polislerimize hayırlı görevler temennisini iletti.

İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ise kabulünden dolayı Vali Elban’a teşekkür ederek 10 Nisan Polis Haftası vesilesiyle gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.