Kozmik Radyo & Haber

“Ramazanın ayı umuda, barışa kapı aralasın”

“Ramazanın ayı umuda, barışa kapı aralasın”
352 views
01 Nisan 2022 - 11:55

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 11 ayın sultanı Ramazan ayının tüm insanlığa huzur, sağlık, dostluk ve barış getirmesini diledi.

2022 yılının Ramazan ayının başlaması nedeniyle açıklama yapan Ceyhan’ı anne şefkatiyle geleceğe taşıma gayretindeki Başkan Hülya Erdem, Ramazan ayının tüm Ceyhanlılar için huzurlu, sağlıklı ve bereketli geçmesi için belediye olarak tüm hazırlıkları tamamladıklarını vurguladı.

Dünyanın çok zor bir süreçten geçtiği bir dönemde yardımlaşmanın, iyiliğin, dostluğun simgesi Ramazan ayının dünyanın tüm insanları için barışa kapı aralamasını dileyen Başkan Hülya Erdem, “Ramazan ayında en güzel dualarla ibadetler edilecek. Yakınlarımızla, sevdiklerimizle ve ihtiyaç sahibi ailelerle yardımlaşmayı ve paylaşmayı büyütelim. Ramazan ayı rahmet, bereket ve arınma demektir. Kutsal ay Ramazan’ın bereketi Ceyhanımıza, Adanamıza, Türkiyemize ve tüm insanlığa bir yağmur gibi yağsın. Milletimizin gönlünün sevgi ve huzurla dolmasını ümit eder Ramazan Ayının tüm insanlığa kutlu olmasını dilerim. Hoş geldin Ramazan” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.