Kozmik Radyo & Haber

İYİ PARTİ ADANA’DA HER YERDE

İYİ PARTİ ADANA’DA HER YERDE
323 views
28 Mart 2022 - 12:15

Bu yıl onuncusu düzenlenen portakal çiçeği festivali renkli görüntülere sahne olurken İYİ partililer kurduğu stantlarda Adanalılara geleceğe dair programlarını anlatmaya devam etti. Toplumun her kesiminden Adanalıların yoğun ilgi gösterdiği festivalde İYİ parti stantları renkli sohbetlere sahne oldu. Adanalıların işsizlik,ekonomik sıkıntı,pahalılık gibi birçok konuda dertlerini anlatmak için İYİ parti stantlarına akın etmesi dikkatlerden kaçmadı. Konuşmalarda en çok kullanılan cümlelerinin “Umudumuz Meral Akşener,umudumuz İYİ parti” cümleleri İYİ parti stantlarında sevinçle karşılandı.
İYİ parti Adana il başkanı Göktürk Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada;
“Adanana’mızın Uluslararası bir üne kavuşmuş festival etkinliğinde bizim olmamamız düşünülemezdi. Partimiz büyük zorluklarla,çok emek vererek kurulmuş ve hak ettiği yere adım adım yürüyen bir partidir. Biz Türkiye’nin devasa sorunlarını çözmek için yola çıktık ve yolumuza kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Adana’da çalmadık kapı ,ayak basmadık yer bırakmayacağız, Adanalılara partimizi , projelerimizi anlatmak için buradayız.
Adanalıların ilgisinden de görüyoruz ki İYİ parti halkımızın kalbindeki yerini almış. Bu da bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Türkiye ve Adana’mız için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan Adana’nın gelişmesi,ilerlemesi ve hak ettiği imkanlara kavuşabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz”dedi.
Boyvadaoğlu “Türkiye’nin umudu ve geleceği Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener önderliğindeki İYİ partidir bundan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek sözlerine son verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.