Kozmik Radyo & Haber

“Amatör Sporların Destekçisiyiz”

“Amatör Sporların Destekçisiyiz”
393 views
24 Mart 2022 - 12:10

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçede bulunan amatör
spor kulübü temsilcileri ile kahvaltıda buluştu.

Yüreğir Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Kocaispir’in yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, ASKF Başkan Vekili Adnan Ercan ve amatör spor kulüplerinin
temsilcileri katıldı. Sporda tesisleşmenin önemine dikkat çeken Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, ilçeyi spor tesisleri ile donattıklarını belirterek, “10 adet çim yüzeyli futbol sahamızı gençlerimizin hizmetine sunduk. 2 kapalı spor salonumuz ve 1 yarı olimpik yüzme havuzumuz açılışa hazır. 2 gençlik merkezimizi ilçemize kazandırdık. Şu anda 17 branşta verdiğimiz yıl boyu kesintisiz spor kurslarımızdan 6 bin 700 çocuk ve
gencimiz yararlanıyor. Gençlerimizi sokağın olumsuz yönlerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutma çabasıyla ilçemizi spor şehrine dönüştürüyoruz” dedi.

Gerek malzeme gerek nakdi destekle her zaman amatör spor kulüplerinin yanlarında olduklarını kaydeden Başkan Kocaispir, imkânlar ölçüsünde desteklerinin artarak devam edeceğini dile getirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.

Amatör spor kulüpleri temsilcilerine çeşitli hediyelerin takdim edildiği program topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.