Kozmik Radyo & Haber

ADSİAD’dan ‘yatırım’ semineri

ADSİAD’dan ‘yatırım’ semineri
172 views
16 Şubat 2022 - 11:41

Adana Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ADSİAD), son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan ve iş dünyasının ayrıntılarıyla bilmesi gereken ‘yatırım’ konusunu  Adana’da masaya yatıracak. “ADSİAD İş Toplantıları” kapsamında “Yatırımda Devlet Desteği ve Yatırım Teşvik Belgesi Uygulamaları” konulu bir seminer düzenlenecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan ve tüm tarafları, iş dünyasını, basının değerli temsilcilerini seminere davet eden ADSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Gizer, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Dr. Mehmet Yurdal Şahin’in konuşmacı olarak katılacağı, “Yatırımda Devlet Desteği ve Yatırım Teşvik Belgesi Uygulamaları” konulu seminerde, yatırımlara sağlanan yeni destek ve teşvik unsurlarının yanı sıra proje bazlı yatırım tanımı ve proje bazlı yatırımlarda “teşvik ve destekler”in geniş boyutlarıyla ele alınacağını bildirdi.

ADSİAD Başkanı Vedat Gizer, Adana bölgesinde yapılacak yatırımlar için teşvik mevzuatında yapılan değişikliklerin işleneceği, Adana iş dünyası için faydalı olacağına inandığı seminerde konuya ilgi duyan tüm kesimleri ve basın mensuplarını ağırlamaktan onur duyacaklarını belirtti.

ADSİAD’ın ev sahipliğindeki seminer 18 Şubat 2022 Cuma günü saat 14.30’da Adana Sanayi Odası (ADASO) Konferans Salonu’nda başlayacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.