Kozmik Radyo & Haber

AKAY: SEVDİKLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN

AKAY: SEVDİKLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN
153 views
14 Şubat 2022 - 16:22

Seyhan Belediyesi, önemli günleri bir gün önce kutlama geleneğini Sevgililer Gününde de bozmadı. Düzenlenen “Mehmet Erdem” halk konseriyle Adanalılar Sevgililer Gününü büyük bir coşkuyla kutlarken, Başkan Akif Kemal Akay Adanalılara “Sevdiklerinizin kıymetini bilin” diyerek anlamlı bir mesaj verdi.

KÜLTÜR-SANATIN MERKEZİ SEYHAN

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın daha yaşanabilir ve kültür-sanatın merkezi bir Seyhan hedefi doğrultusunda Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde oluşturulan “Seyhan Sanat Meydanı” Sevgililer Günü konserine ev sahipliği yaptı.

GELENEK BOZULMADI

Ünlü sanatçı Mehmet Erdem’in sahne aldığı halk konseriyle Seyhan’da “Sevgililer Günü” diğer önemli günlerde olduğu gibi bir gün öncesinden kutlandı. Ünlü sanatçı sevilen parçalarını Sanat Meydanı’nı dolduran binlerce Adanalı için seslendirdi.

BAŞKAN AKAY’DAN MÜJDE

Konser arasında sahneye davet edilen Başkan Akif Kemal Akay, Mehmet Erdem gibi Türkiye’nin en değerli sanatçılarının Sanat Meydanı’nda Adanalılarla buluşmaya devam edeceği müjdesini verdi. Sanat Meydanı’nda çok daha güzel günleri hep birlikte yaşayacaklarını dile getiren Başkan Akay, Seyhan’da önemli günlerin bir gün önceden kutlandığını anımsatarak şunları kaydetti:

“SEVDİKLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN”

“Seyhan Belediyesi olarak hep bir adım öndeyiz. Yılbaşında öyle oldu, bayramda öyle oldu, şimdi Sevgililer Gününü de bir gün önce kutluyoruz. Kalbinde sevgi olan, bir sevgiye emek veren herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun. Sevdiklerinizin kıymetini bilin. Bugünleri unutmayın. Hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

ENGELLİ YURTTAŞLARLA OYNAYIP, ŞARKILARA EŞLİK ETTİ

Mehmet Erdem’e çiçek verip, sanat hayatında başarılarının devamını dileyen Başkan Akay, konserde engelli yurttaşlarla birlikte şarkılara eşlik edip, coşkuya ortak oldu. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.