Kozmik Radyo & Haber

VARLI: Devlet Bahçeli “Devlet” duruşudur!

VARLI: Devlet Bahçeli “Devlet” duruşudur!
349 views
11 Şubat 2022 - 17:43

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi kir tutmayacak kadar berrak bir akarsu, tartışma götürmez bir devlet duruşudur. İçlerine ihanet virüsü kaçmış ucube zihniyetin ürünlerinin bunu anlamasını elbette beklemiyoruz.” dedi.

MUHARREM VARLI’DAN TEPKİ…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik hakaretlere tepkiler devam ediyor. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’dan sonra MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı da sert bir açıklama yaptı. Zillet İttifakı’nın üst yöneticilerinden, yine Zillet İttifakı’nın idare etmeye çalıştığı belediyelerde çalışan ve bankamatikçi olduğu belirlenen kişilere kadar birçok kirli ismin yaptığı görülen kirli paylaşımlara tepkisini dile getiren Varlı şunları söyledi:

“ZAVALLI ZİLLET, İLLETİN PENÇESİNDE”

 “Liderimize dil uzatanların gün gelir o dilleri lal olur. Hayatını ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle yaşayan, devlet adamlığı kimliğini en bariz şekilde hayatına nakşetmiş, ülkesi ve milleti için başka kaygı taşımayan bir şahsiyete dil uzatmak sağduyunun değil, ancak cehaletin işidir. Siyasi husumetin, kin ve nefretin esiri olmuş zavallı zillet, iflah olmaz illetin pençesinde kıvranmakta, can çekişmektedir.”

 “TEPKİSİZ KALMAMIZ BEKLENMEMELİ”

Muharrem Varlı devamla şunları kaydetti:

“Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi kir tutmayacak kadar berrak bir akarsu, tartışma götürmez bir devlet adamlığı duruşudur. İçlerine ihanet virüsü kaçmış bu ucube zihniyetin ürünlerinin bunu anlamasını elbette beklemiyoruz. Ancak şu da unutulmamalıdır ki, Liderimize yapılacak saygısızlığa, hakaretlere tepkisiz kalmamız beklenmemelidir. Böylesi aşağılık yaratıklara tavsiyemiz; hadlerini ve seviyelerini bilmeleridir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.