Kozmik Radyo & Haber

5 OCAK 100. YIL ETKİNLİĞİ

5 OCAK 100. YIL ETKİNLİĞİ
188 views
03 Ocak 2022 - 13:33

Çukurova’nın önemli kentlerinden olan Adana’nın, düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yıl dönümünde Adana Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde, Adana Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler lisesince düzenlenen  “KURTULUŞUN 100.YILINDA 5 OCAK: MİLLİ BİLİNÇ, MİLLİ BİRLİK VE MİLLİ MÜCADELE RUHU” sempozyumu büyük bir coşku ve gururla gerçekleştirildi.


29-30 Aralık 2021 tarihlerinde Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin konferans salonunda gerçekleştirilen sempozyuma 17 merkez proje okulu,18 bildirisiyle katıldı.
5 Ocak ruhunda parlayan ulusal haykırışın mayasındaki milli bilinci, bağımsızlık tutkusunu ve bir arada yaşama arzusunu anlamak, anlatmak ve kalıcı kılabilmek amacını taşıyan bilgi şöleni, Çukurova Üniversitesi’nin altı değerli öğretim üyesinin başkanlığında 6 oturum olarak gerçekleştirildi.
Bilimin ışığında gerçekleştirilen sempozyuma bildirileriyle katılan öğrencilere,  danışman öğretmenlere ve Çukurova Üniversitesi’nin değerli akademisyenlerine Sempozyum katılım belgeleri İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Erdal SEVİM tarafından taktim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.