Kozmik Radyo & Haber

Başkan Göger’den Adanalılara çağrı; Yılbaşı alışverişini esnaftan yapın

Başkan Göger’den Adanalılara çağrı; Yılbaşı alışverişini esnaftan yapın
177 views
23 Aralık 2021 - 10:47

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, yılbaşı hazırlığı yapacak vatandaşlara, alışverişlerini küçük esnaftan yapmaları çağrısında bulundu.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, 2019 yılı sonlarından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle zor zamanlardan geçen küçük esnafın 2021 yılı Temmuz ayında yeni normalleşmeyle birlikte nefes aldığını dile getirdi.

Yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı alışverişinin piyasaları hareketlendirmesini beklediklerini belirten Başkan Niyazi Göger, alışverişe çıkacak vatandaşların esnafı tercih etmesini istedi.

Yılbaşı öncesi hazırlıklarını tamamlayan esnafta her keseye ve zevke uygun ürünler bulunduğuna işaret eden Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, vatandaşları, AVM, zincir marketler ve internet üzerinden satış yapan sitelerin suni indirim kampanyaları ve  merdiven altı ürünlere karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Başkan Niyazi Göger, “Her yıl, bayram, özel günler ve yılbaşı öncesinde olduğu gibi bu yılda AVM, zincir marketler ve  internet üzerinden satış yapan mağazalarda indirim kampanyaları peşi sıra başladı. Vatandaşlarımız, suni indirim kampanyaları ve sağlıksız, denetimden uzak merdiven altı tabir edilen ürünlere karşı dikkatli olmalıdır. Özellikle ucuz olduğu için bazı kesimlerce tercih edilen merdiven altı ürünlerin kullanılması ve tüketilmesi telafisi mümkün olmayan kötü sonuçlar doğurabilir. Oysa bizim esnafımız hem güvenilir hem de daha kaliteli ürünler satıyorlar. Bizlere güvenebilir, alışverişlerini bizden yapabilirler. Yeni yılın esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere ülkemiz ve milletimiz için öncelikle sağlıklı, huzurlu, mutlu, hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.