Kozmik Radyo & Haber

“MHP Adana’da şahlanıyor!”

“MHP Adana’da şahlanıyor!”
182 views
06 Aralık 2021 - 9:40

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da düzenlediği “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programında halkla kucaklaştı; üreticilerin, esnafın, sanayicinin, emeklinin sorunlarını dinledi, MHP’nin ve “Cumhur İttifakı”nın Türkiye’nin sigortası olduğunu bir kez daha ilan etti.

MHP heyeti sahada…

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla gerçekleştirilen, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın ev sahipliğinde yapılan “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programı muhteşem bir kucaklaşmaya sahne oldu.  Adana Milletvekili MYK Üyesi Muharrem Varlı, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, MYK Üyesi Uğur Öztürk, MYK Üyesi Serdar Soydan, MDK Üyesi Kürşat Türker Ercan ve tüm teşkilat temsilcileri gün boyu farklı yerlerde değişik faaliyetler ile halkla buluştu.

Emekliyi, esnafı, çiftçiyi, üreticiyi, sanayiciyi dinlediler

İlk önce basınla bir araya gelen MHP heyeti, merkez ilçelerde esnaf ziyareti yaptı. Heyet, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütçü, ADASO Meclis Başkanı İsrafil Uçurum, Adana Çiftçiler Birliği Genel Sekreteri Sinem Özkan Başlamışlı ile bir araya gelerek sektörlerin sorunlarını istişare ederken, Adana Esnaf Odaları Birliği Başkanı Niyazi Göger ve Oda başkanlarıyla da bir araya geldi.

Şehit ailelerine, Rektör Tümay’a, Başkan Uludağ’a, Yesevi Otağı’na ziyaret

MHP Heyeti Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay’a, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Kunt ve Şehit Ailelerine ziyarette bulunurken, Ahmet Yesevi Otağı’nda Başkan İsmail Demirdüzen ve yönetimine konuk oldular, ülkemizin birliği ve dirliği için topluca yapılan duaya iştirak ettiler.

MHP’ye toplu katılım, kadınlara ve gençliğe mesaj…

MHP Heyeti, Yüreğir’de Milliyetçi Hareket Partisi’ne toplu katılım töreninde ise yeni üyelere üç hilal rozeti taktı. Sarıçam Belediyesi Kültür Merkezi’nde “Güçlü Türkiye-Kadın ve Gençlik” programıyla kadınlara ve gençlere hitap eden MHP kurmayları; akşam ise muhtarlar, sivil toplum örgütleri, şehit ailelerine verilen yemekte bir araya geldiler.

Avcı: Tam bir uyum içindeyiz

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MYK üyeleriyle, milletvekilleriyle, Ülkü Ocaklarıyla, Türkiye Kamu-Sen, Türkav ve tüm kurumlarla tam bir uyum içinde çalıştıkları mesajını verirken, desteklerinden ötürü basına ayrıca teşekkür etti. Avcı “Adana harekete geçti, Adana şahlanıyor, Adana yeniden tarih yazmaya hazırlanıyor. Haziran 2023’de yapılacak seçimde Adana’da üç hilal sancağı dalgalanacak, Cumhur İttifakı taçlanacak.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.