Kozmik Radyo & Haber

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi’nden yürüyüş etkinliği

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi’nden yürüyüş etkinliği
181 views
23 Kasım 2021 - 10:33

Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi üyeleri uzun bir aranın ardından muhteşem bir etkinlikle bir araya geldi.

Sendikal mücadelenin yanında üyeleri özelinde gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetleriyle de öne çıkan Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi pandemi yasaklarının gevşetilerek kademeli normalleşmeye geçilmesinin ardından ilk büyük sosyal etkinliğini gerçekleştirdi.

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer’in başlattığı ve 1554 gündür devam eden ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ etkinliği pazar günü Karaisalı’da bulunan Kapıkaya Kanyonu’nda yapıldı.

Etkinliğe Eğitim-Bir-Sen Adana Şube yönetimi ve üyeleri aileleri ile birlikte katıldı.

Muhteşem manzaranın eşliğinde yaklaşık 7 Km. süren yürüyüşü Yerköprü Mesire alanında tamamlayan Eğitim-Bir-Sen’liler daha sonra Sultan Abdülhamid Han tarafından yaptırılan tarihi Varda Köprüsü yakınlarında hep birlikte kahvaltı yaptı.

Kahvaltının ardından bol bol hatıra fotoğrafı çekilen üyeler Eğitim-Bir-Sen yönetimi ve Başkan Mehmet Sezer’e teşekkür ederek bu tarz organizasyonların devam etmesi temennisinde bulundular.

Yürüyüş sonunda katılımcılara bir teşekkür konuşması yapan Başkan Mehmet Sezer; “5 yıl önce başlattığımız Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü bugün 1554. gününde. Allah’a şükürler olsun ki tek bir gün bile ara vermeden bu etkinliğimize devam ediyoruz. Üstelik sadece Adana’da değil Türkiye’nin dört bir yanında yürüyüş arkadaşlarımız var. Bugün de burada muhteşem bir doğa, harika bir hava eşliğinde sizlerle yürümenin keyfini yaşadık. Ben Yönetim Kurulumuz adına hepinize teşekkür ediyorum. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emek sahibi olan tüm arkadaşlarımıza ve aileleriyle birlikte katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ediyorum. En kısa zamanda başka bir rotada yeniden buluşmayı diliyorum” dedi.

Program Adana’ya otobüslerle dönülmesiyle son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.