Kozmik Radyo & Haber

VALİ SÜLEYMAN ELBAN POZANTILI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ SÜLEYMAN ELBAN POZANTILI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
234 views
26 Ağustos 2021 - 10:07

Vali Süleyman Elban, Pozantılı muhtarlarla makamında bir araya geldi.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Zafer Konuk, Ömerli Mahallesi Muhtarı Mustafa Özen, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Ersin Akkan, Yenikonacık Mahallesi Muhtarı Nurettin Doğan, Dağdibi Mahallesi Muhtarı Refik Günan, Kamışlı Mahallesi Muhtarı Mehmet Öner ve Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Duran Aydın’ın katıldığı ziyarette bir açıklama yapan Vali Elban, hem milleti hem devleti temsil eden muhtarların, mahallelerin sorunlarını ve vatandaşların taleplerini yetkili makamlara ileterek kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyledi.

Bu nedenle muhtarlarla sık sık bir araya gelmeye özen gösterdiklerini ifade eden Vali Elban, “Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın hizmetle buluşturulmasında bizlerin en yakın çalışma arkadaşıdır. Son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmelerle muhtarlarımızın yükleri önemli ölçüde azalsa da muhtarlarımızın vatandaşa hizmet yolunda üstlendikleri misyon, önemini hala muhafaza etmektedir.” dedi.

Ziyaretin devamında muhtarlar, mahalleleriyle ilgili taleplerini Vali Elban’a ilettiler. Vali Elban, iletilen hususlara ilişkin gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisini verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.