Kozmik Radyo & Haber

Soner Çetin’den kursiyerlere ziyaret

Soner Çetin’den kursiyerlere ziyaret
253 views
18 Ağustos 2021 - 15:56

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Atatürk Kadın Yaşam Köyünde meslek öğrenen kursiyerleri ziyaret ederek, el emeği göz nuru ürünleriyle ilgili övgü dolu ifadeler kullandı. Kurs verilen tüm atölyeleri tek tek dolaşan Başkan Soner Çetin, kursiyerlerle sohbet etti.

Çukurova Belediyesi Atatürk Kadın Yaşam Köyünde verilen meslek kurslarında kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünleri Başkan Soner Çetin tarafından çok beğenildi.

Atatürk Kadın Yaşam Köyüne giden Başkan Soner Çetin, meslek kursu verilen atölyeleri tek tek ziyaret ederek, kursiyerlerle sohbet etti. Kadınların hem hobilerini geliştirdiklerini hem de meslek öğrendikleri kurslarla üretici hale geldiğini belirten Başkan Soner Çetin, böylece aile bütçesine de katkıda bulunduğunu vurguladı.

Başkan Soner Çetin, kursiyerlerin birbirinden güzel el emeği göz nuru ürünlerini çok beğendiğini belirterek, “Burada kadınlarımıza birçok alanda meslek kursu veriyoruz. Hepsi hayatından memnun ve burada oldukları için mutlular. Kursların verilmesinde emeği geçen personelimize ve uzman eğiticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çocukları eğlendirirken eğiten “Oyun terapisi” sınıfını ziyaret eden Başkan Soner Çetin, çocuklarla sohbet etti ve oyun terapisi hakkında eğitimcilerden bilgi aldı. Başkan Soner Çetin, çocuklarla çeşitli oyunlar oynayarak bir süre zaman geçirdi.

Başkan Soner Çetin, Atatürk Kadın Yaşam Köyü kampüsünde bulunan kütüphaneye de giderek, ders çalışan öğrencilere başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.