Kozmik Radyo & Haber

Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
219 views
02 Ağustos 2021 - 14:52

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yeni binasına taşınan CHP Adana İl Başkanlığını ziyaret etti. “Hayırlı olsun” dileğinde bulunan Başkan Soner Çetin, “Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partinin Adana’da kirada olması bizi üzüyordu. Şimdi iktidara yürüyen bir partiye yakışır bir binaya geçildi” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yeni binasına taşınan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanlığına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları tarafından karşılanan Başkan Soner Çetin, yeni binayı gezdi. Toplantı odasında konuşan İl Başkanı Mehmet Çelebi, partinin kendine ait il binasının olmamasının büyük eksiklik olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın destekleri ile çok güzel bir mekana kavuştuk. Bu mekan daha büyük başarıların ilk adımı olacaktır” dedi.

“Örgütten gelen bir kardeşiniz olarak örgütün ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum ifadesini kullanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, “Yıllarca değişik binalarda il örgütümüz görev yaptı. En son mülkiyetimizde olan yer Seyhan ilçe örgünüte bırakıldığı için kiraya çıkmak zorunda kalmıştık. Bu da bizi üzüyordu. Çünkü Türkiye’yi kuran, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan partinin kirada olmasından üzüntü duyuyorduk. İktidara yürüyen bir partiye yakışan bir bina olması gerekiyordu. Bu vesileylebaşta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurulduğundan beri emek vermiş tüm parti büyüklerimizi rahmetle minnetle anıyorum. Yaşayan parti büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. CHP’nin başarılı için ter döken sizlere de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Soner Çetin, şöyle devam etti:

“Partinin en alt kademesinden Parti Meclisi üyeliğine kadar görev yapmış biri olarak söylüyorum ki sizin emeklerinizin karşılığı ödenmez. Bu dönemde herkes üstüne düşeni fazlasıyla yapmak zorunda. İktidar alternatifi olmak kolay değil. Yerel seçimlerde Millet İttifakı olarak büyük başarıyla imza attık. Çok daha güzel günleri Millet İttifakının genel iktidarında yaşayacağız.

İki dönemdir Çukurova Belediye başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Halkın tamamını kucaklayarak tüm hem eşit adaletli hizmet götürerek CHP’ye en iyi hizmeti yapmaya çalışıyorum. Partimiz yeni binasına kavuştu hayırlı uğurlu olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.