Kozmik Radyo & Haber

Cengil: Oto Center Yüreğir ve Sarıçam’a büyük bir katkı sağlayacak

Cengil: Oto Center Yüreğir ve Sarıçam’a büyük bir katkı sağlayacak
201 views
29 Temmuz 2021 - 14:09

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yeni acılan Sarıcam Oto Center’i ziyaret ederek Başkan Hüseyin Yüksel ile görüştüler.

Sarıçam Oto Center Başkanı Hüseyin Yüksel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Cengil, Sarıçam Oto Center’in Sarıçam’ın olduğu kadar Yüreğir İlçesi için de önemli olduğunu belirterek, Adana ekonomimize büyük katkı sağlayacak olan bu oluşumu gerçekleştiren, emeği geçen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.,

Sarıçam Oto Center Başkanı Hüseyin Yüksel de, AK Parti Yüreğir İlce Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yakın zamanda açılışını gerçekleştirdiğimiz sitemiz 50 dönüm üzerine kurulmuş olup  sitede Sarıçam ve Yüreğirli esnafımızın oluşturduğu 120 esnafımız hizmet vermektedir.”dedi.

Sarıçam Oto Center esnafları olarak İlçemize artı bir değer katmak  için var güçleriyle çalışacaklarını belirten Yüksel, “Burada her bir iş yerinde en az 4 ya da 5 kişiçalıştırarak iş istihdamı da sağlamış olmaktayız. Ayrıca, Adanamızın ekonomisini canlandırdığımız ve ilçemizin gelişimine katkı koyduğumuz için de mutluyuz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.