Kozmik Radyo & Haber

Çoban Ateşini Çukurova’dan yaktık

Çoban Ateşini Çukurova’dan yaktık
216 views
14 Haziran 2021 - 14:35

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, çalışmalarına Güzelyalı Mahallesinde devam etti.

Güzelyalı Mahallesinde yapılan toplantıya ilçe yöneticileri, mahalle koordinatörü Alper Işık, okul sorumluları, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri katıldı. Çukurova İlçesinde rutin çalışmaların yanı sıra seçim güvenliği, sandık sorumlularının tayini ve örgütlenme modelleri konuşuldu. 

Sıkılmadık el bırakmayacağız

Çoban ateşini Adan Çukurova’dan yaktıklarını belirten İlçe Başkanı Atay, konuşmasında şu ifadelere yer verdi. “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, CHP’li üst düzey yöneticilerimiz ve milletvekillerimiz ülkenin dört bir yanını karış karış geziyor. Çiftçinin, üreticinin, sanayicinin, esnafın ve dar gelirli vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip partimizin çözüm önerilerini aktarıyorlar. Bizde Adana ve Çukurova İlçesinde gezmedik sokak, sıkılmadık el bırakmayacağız. Allah’ın izniyle ilk yapılacak seçimde iktidar olacağız. Ülke nasıl yönetilir herkes görecek” dedi. 

Adaleti ve demokrasiyi biz getireceğiz

Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini söyleyen İlçe Başkanı Atay konuşmasını şu şekilde tamamladı. “Milletimiz feryat ediyor. Yoksulluk, yolsuzluk, umutsuzluk aldı başını gidiyor. Milletin sorunlarına çözüm bulması gerekenler, felç olmuş, iktidar sahipleri ülkeden bir haber, kurumlar işlevselliğini yitiriyor. Devlet siyasal ve ekonomik açıdan büyük bir krizde. Ama diğer taraftan baktığımızda kendilerine yakın bürokratlar üç yerden maaş alıyor, yetmiyor dört yerden maaş alıyor. Bu adalet mi? Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu ilkeye adaleti ve demokrasiyi getireceğiz. Bizim için olmazsa olmaz liyakat. Ülkeyi liyakatli ve nitelikli kadrolar yönetecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.