Kozmik Radyo & Haber

Malgaf: Basın bir kentin gözü kulağıdır

Malgaf: Basın bir kentin gözü kulağıdır
274 views
21 Mayıs 2021 - 11:41

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf,  tanıtım ve medya başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf , Başkan Cafer Esendemir ve yönetim kuruluna kahvaltıya katılmalarından dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte diğer gazeteler ve basın mensuplarıyla bir araya geleceklerini kaydetti. Başkan Malgaf şöyle konuştu: “Bu gün burada öncelikli olarak gazeteciler cemiyeti başkanı Sayın Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik. Bundan sonra diğer gazete sahipleri ve muhabirleri ile bir araya geleceğiz. Bütün gazeteci ve haberci arkadaşlarımızla bir araya gelerek Adana’nın öncelikli konularına ağırlık vereceğiz. Bilindiği gibi gazeteciler Türkiye’nin ağzı gözü kulağıdır.”dedi.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Cafer Esendemir de, düzenlenen kahvaltıdan dolayı  Malgaf’a  teşekkür etti. Hep birlikte Adana’ya hizmet etmenin öncelikli olduğunu hatırlattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.