Kozmik Radyo & Haber

BAŞKAN ERDEM CEYHAN’I DOLAŞTI, BAYRAM COŞKUSU BALKONLARA TAŞTI

BAŞKAN ERDEM CEYHAN’I DOLAŞTI, BAYRAM COŞKUSU BALKONLARA TAŞTI
298 views
21 Mayıs 2021 - 11:46

Ceyhan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı korona virüs önlemleri nedeniyle kısıtlı imkânlara rağmen coşku ile kutlandı.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, otobüsle Ceyhan’ın caddelerini dolaştı. Otobüsü gören Ceyhanlılar bayrağını alıp balkonlara çıktı. Ceyhan’da bayram coşkusu balkonlara taştı.

Kurtuluş mücadelesinin başladığı günün 102. yılı kutlamaları, korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında bayram coşkusunu Ceyhan halkına yaşatmak isteyen Ceyhan Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için yeni yöntemler kullandı. 19 Mayıs için özel olarak süslenmiş bir otobüs ile ilçenin caddelerini gezerek vatandaşlara bayram coşkusunu yaşatan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, evlerinin balkonlarına çıkan tüm Ceyhanlılar, belediye ekiplerinin gerçekleştirdiği havai fişek gösterisini izledi.

Ceyhan halkının bayram coşkusu karşısında duygulanan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “ Her şeye rağmen, halkımızın Cumhuriyet, bayrak ve vatan sevgisini 102 yıllık heyecan ve coşku ile yaşadıklarını görmek mutluluk verici. Salgın önlemleri nedeniyle caddelerimizde meydanlarımızda kutlayamadığımız bayramlarımızı kutlayabilmek için bugün için özel olarak süslediğimiz otobüsümüz ile ilçemizin caddelerini gezmenin vatandaşlarımıza moral olacağını düşündük. Nitekim de öyle oldu. Tüm Ceyhan balkonlarından, bize eşlik etti. Havai fişek gösterisi ile de bu sevinci taçlandırdık. Kurtuluşumuzun ilk adımının 102. yılı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.