Kozmik Radyo & Haber

CHP’li Sümer’den Ramazan Bayramı mesajı

CHP’li Sümer’den Ramazan Bayramı mesajı
330 views
12 Mayıs 2021 - 13:01

Adana Milletvekili Orhan Sümer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sümer yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Toplum yaşantısında çok önemli yeri bulunan bayramlarımız, herkesi birbirine yakınlaştıran, ortak düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan özel günlerdir.

Millet olarak, bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak, iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak kucaklayabilmeyiz. Tutulan oruçlarımızın edilen dualarımızın neşeye evrildiği bu günleri hoşgörüyle taçlandırmalıyız.

Her ne kadar salgın hastalıkların gölgesinde zor bir dönemde de olsa bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, yakın coğrafyamızda yaşanan olumsuzluklar da bizleri büyük bir üzüntüye boğmaktadır. Barışın ve kardeşliğin tüm dünyaya yayıldığını görmek en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, ülkemize ve coğrafyamıza barış, huzur ve güven getirmesini diliyor, tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramının kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.